Contact
Sluiten

Contact

Neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen.

Contact formulier

Name(Vereist)
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Over ons

All for Finance

Bij All for Finance kun je altijd rekenen op een no-nonsense mentaliteit en totaal financieel advies. We willen namelijk niet zomaar een financiële dienstverlener zijn, we willen jouw financiële coach worden. Degene die naast je staat bij belangrijke momenten. Die met je meedenkt over risico’s, maar vooral over kansen. Die vooruit kijkt naar jouw toekomst. Wij zijn daar, met jou.

Onze missie

 

Doordat we geen verplichting hebben naar banken of verzekeraars kunnen onze experts altijd 100% onafhankelijk advies leveren. Van het afsluiten van een hypotheek of verzekering tot het opbouwen van je pensioen; we kijken eerst naar jouw situatie en geven advies op maat.

Dat het leven snel verandert, kunnen we met zekerheid zeggen. Situaties zoals het kopen van je eerste woning, gezinsuitbreiding of starten met zelfstandig ondernemen zijn spannend, uitdagend en – bovenal – nieuw. Daarom bieden wij producten en diensten aan die dynamisch, specifiek en blijven aansluiten op jouw persoonlijke situatie.

Onze visie

Onze jarenlange ervaring leerde ons anticiperen op potentiële risico’s en deze te benaderen als kansen. We kunnen daardoor heel helder inschatten hoe bepaalde momenten verlopen en weten precies wanneer je wat extra steun kunt gebruiken. We zijn je financiële toeverlaat waar je terechtkunt voor transparant en praktisch advies – het liefst voor altijd.

Het team van experts

We ontzorgen je, maar jij blijft in charge. Het gaat immers om jouw leven. Voor ons is het daarom des te belangrijk dat je precies begrijpt wat we doen en hoe we dit aanpakken. We doen dit samen en daar nemen we graag de tijd voor.

Ons team van financieel experts helpt je niet alleen op weg, maar denkt ook verder. We adviseren onder andere over verzekeringen, hypotheken, financiën en pensioen. Heb je een andere vraag? Laat het ons weten.

Roy de looze

roy@allforfinance.nl

Inkomensspecialist | Adviseur schadeverzekeringen

Aniek Teuwen

Aniek@allforfinance.nl

Backoffice hypotheken

Terence Lachman

terence@allforfinance.nl

Hypotheek Adviseur

Raymond Blomvliet

raymond@allforfinance.nl

Specialist Schadeverzekeringen | Risk Management Consultant

Mohamed Botan

mohamed@allforfinance.nl

Adviseur schadeverzekeringen

Renate van Tol-Kranenburg

renate@allforfinance.nl

Backoffice Hypotheken

Barbara de Bree

barbara@allforfinance.nl

Backoffice Hypotheken

Bianca Verzaal

bianca@allforfinance.nl

Backoffice Hypotheken

Erik Rentenaar

Erik Rentenaar

erik@allforfinance.nl

Hypotheek Adviseur

Mischa van den Bos

Mischa van den Bos

mischa@allforfinance.nl

Erkend Hypotheek Adviseur (SEH)

Jason van Gestel

jason@allforfinance.nl

Erkend Hypotheek Adviseur (SEH)

Zoë Nikolidakes

Zoë Nikolidakes

zoe@allforfinance.nl

Operationeel Manager

Menno van der Sloot

menno@allforfinance.nl

Partner | Erkend Financieel Adviseur (EFA) | Erkend Hypothecair Planner (EHP)

Willard Teerink

Willard Teerink

willard@allforfinance.nl

Partner | Erkend Financieel Adviseur (EFA) | Erkend Hypothecair Planner (EHP)

Blijf op de hoogte

Schrijf je in en blijf op de hoogte van onze diensten en het nieuws omtrent hypotheken, financieel advies en verzekeringen.

Onderwerpen in onze nieuwsbrief

  • Hypotheken
  • Verzekeringen
  • AFM

Nieuwsbrief

"*" geeft vereiste velden aan

Hidden

Next Steps: Sync an Email Add-On

To get the most out of your form, we suggest that you sync this form with an email add-on. To learn more about your email add-on options, visit the following page (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020/). Important: Delete this tip before you publish the form.
Voornaam*
Achternaam*
Privacy*